Etapy budowy domu jednorodzinnego

Czy wiecie Państwo jak wygląda budowa domu? My wiemy.

Budowa domów to nasza specjalność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie, poparte wiedzą inżynierską, uprawnieniami budowlanymi i licznymi certyfikatami takich firm jak Rupp-Ceramika, Porotherm czy Xella (wykonawstwo w zakresie systemu Silka i Ytong).

Wysoką jakość naszych domów gwarantują wewnętrzne procedury kontroli na każdym etapie budowy.

Zobaczcie Państwo jak buduje się domy nowoczesne.

Aby przybliżyć Państwu proces powstawania domu poniżej przedstawiamy etapy jego powstania

Budowniczy, którzy zbudują dom krok po kroku

Budowanie domu jednorodzinnego krok po kroku

Planujecie Państwo budowę domu? Zastanawiacie się czy uda się Wam pogodzić życie codzienne z dodatkowymi obowiązkami związanymi z budową domu? Budowa domu to ciężka praca wymagająca czasu, zaangażowania, dlatego też warto jest powierzyć wszystkie te sprawy firmie która ma doświadczenie, która solidnie zrealizuje Państwa budowę i zadba by wszystkie jej etapy przebiegały bez problemów.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w budowie domów w tradycyjnej technologii murowanej. Naszą specjalnością jest budowanie domów energooszczędnych, nisko energetycznych i pasywnych. Dzięki zaufaniu i pozytywnym rekomendacjom naszych Klientów budujemy coraz większą ich liczbę. Budujemy domy jednorodzinne zarówno w stanie surowym, deweloperskim jak i domy pod klucz, z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu, budowa domu będzie miłym wspomnieniem.

W tej zakładce możecie Państwo zobaczyć jak krok po kroku wygląda budowa domu realizowana przez Arkada Budownictwo. Jest to budowa domu według projektu Amulet, Pracowni Domowe Klimaty Charkiewicz.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.