Domy dwupoziomowe

projekty domów dwupoziomowych Coraz popularniejsze projekty domów dwupoziomowych to świetna alternatywa dla budynków z poddaszem użytkowym. Jest to rozwiązanie, które docenią zwolennicy przestronnych i funkcjonalnych pomieszczeń. Osoby zainteresowane profesjonalnym projektem domu dwupoziomowego i jego kompleksową budową, zapraszamy do współpracy z Arkada Budownictwo.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi projektowania domów dwupoziomowych, przeznaczonych na działki o różnym kształcie i wielkości. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość podziału domu na strefy według kondygnacji i brak niewygodnych skosów. Na dole budynku rozmieścić można pokoje ogólnodostępne, zaś na drugim poziomie pokoje prywatne.

Projekty i budowa domów dwupoziomowych

budowa domów dwupoziomowych Dom dwupoziomowy to gwarancja najwyższego komfortu na powierzchni mniejszej niż w przypadku domów parterowych o tej samej powierzchni mieszkalnej. Dostojny i szykowny wygląd projektowanych domów dwupoziomowych polecamy rodzinom wielopokoleniowym. Do współpracy zapraszamy klientów planujących inwestycje w Warszawie.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.