Domy gotowe

Nasza firma Arkada zajmuje się budową domów gotowych. Usługa zawiera kompleksowe czynności, do których zalicza się zarówno załatwianie wszystkich formalności urzędowych, planowanie i projektowanie, jak i również ostateczny dobór materiałów i wykorzystanie ich w inwestycji. Domy gotowe są świetną alternatywą dla tych osób, które nie chcą lub nie mają czasu na samodzielne przechodzenie przez wszystkie etapy.

Budowa domów gotowych

Budowa domów gotowych przez naszą firmę, to usługa niosąca mnóstwo korzyści dla naszych Klientów. Masz całkowity wpływ na to jak będzie wyglądał Twój wymarzony dom. Natomiast to, jak budujemy domy gotowe pod klucz, przestaje być Twoim zmartwieniem. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami, przedstawicielami firm z materiałami budowlanymi, dzięki czemu omija Cię czasochłonna selekcja i przykre niespodzianki. Pozwól, byśmy wszystkim zajęli się za Ciebie!

Do wyboru oferujemy trzy linie nowoczesnych domów gotowych

Dla tych z Państwa którzy chcieliby zaoszczędzić czas, znać od początku koszt swojego domu, proponujemy Program domów gotowych.

Znajdą w nim Państwo domy gotowe podzielone na trzy linie:

domy gotowe classic

Linia Classic to gotowe domy jednorodzinne o powierzchni do 140 m2, dla tych z Państwa którzy cenią sobie komfort i ciepło rodzinnego domu. Domy gotowe z tej serii są domami o prostej architekturze wykonanymi z ekonomicznych materiałów. Są to domy atrakcyjne cenowo, dostępne w Programie "Rodzina na swoim".

domy gotowe komfort

Linia Comfort to gotowe domy jednorodzinne powyżej 140 m2 idealne dla rodzin z dziećmi, dla których ważne jest aby każdy z domowników miał kąt dla siebie. To domy najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez naszych klientów. Znajdą tu Państwo domy gotowe w architekturze tradycyjnej w rozsądnej cenie.

domy gotowe exclusive

Linia Exclusive zawiera nowoczesne domy gotowe o architekturze klasycznej, jak również domy nowoczesne o powierzchni powyżej 221 m2. Seria ta powstała z myślą o tych z Państwa, którzy mogą przeznaczyć większą kwotę na dom jednorodzinny, oraz którym zależy na wolnej przestrzeni, przestronnych pomieszczeniach oraz wygodzie i wysokim komforcie mieszkania.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.