Domy parterowe

Projekty domów parterowych Myślą Państwo o budowie domu parterowego? To doskonały pomysł! Zwłaszcza z projektami pracowni Arkada Budownictwo. W naszej bogatej ofercie zgromadziliśmy szeroki wybór profesjonalnych projektów domów parterowych utrzymanych zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu.

Domy parterowe to idealna propozycja dla wszystkich inwestorów poszukujących prostych i funkcjonalnych rozwiązań. Maksymalną wygodę użytkowania domów parterowych zapewnia optymalne, ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni na jednej kondygnacji. Swoboda poruszania się, eliminacja schodów i brak skosów to cechy domów parterowych, które docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi.

Projekty i budowa domów parterowych

Budowa domów parterowych Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy w zakresie projektowania i kompleksowej budowy domów parterowych o czytelnym podziale stref i doskonałym doświetleniu pomieszczeń. Do współpracy zachęcamy inwestorów dysponujących większą niż w przypadku domów piętrowych działką. Projektujemy domy parterowe indywidualne, typowe i energooszczędne.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.