Domy z garażem

projekty domów z garażem Zależy Państwu, by wygodnie i bezpiecznie przechowywać samochód na terenie swojej działki? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wykonania projektów domów z garażem. To doskonała propozycja dla wszystkich zmotoryzowanych inwestorów w Warszawie, szczególnie tych dysponujących mniejszą działką.

Profesjonalnie i terminowo wykonujemy projekty domów z garażem w bryle oraz projekty domów z garażem dobudowanym do budynku. Rezygnacja z budowy wolnostojącego garażu to przede wszystkim oszczędność cennego miejsca na działce, które może być przeznaczone pod zielony ogród. Dodatkowo, harmonizujące z bryłą budynku garaże, pozwalają skutecznie chronić samochód przed działaniem czynników atmosferycznych lub kradzieżą.

Projekty i budowa domów z garażem

budowa domów z garażem Projekt domu z garażem, a następnie jego kompleksowa budowa z Arkada Budownictwo to także zysk w postaci dodatkowej przestrzeni użytkowej nad garażem lub pomieszczenia gospodarczego. W zależności od Państwa potrzeb wykonujemy projekty domów z garażem jedno- i dwustanowiskowym. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów projektu.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.