Domy z płaskim dachem

domy z płaskim dachem Marzy się Państwu dom o niebanalnym kształcie? Chcą Państwo wyróżnić swój wymarzony kąt kubistycznym projektem? Naszym klientom polecamy domy z płaskim dachem, które wracają do łask i stają się wyznacznikiem nowoczesnej,modernistycznej architektury. Po projekt domu z płaskim dachem zapraszamy do Arkada Budownictwo!

Projektowanie domu z płaskim dachem to wyjątkowo funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie. Główną zaletą projektów domów o takim kształcie jest możliwość zagospodarowania całej powierzchni piętra i jej idealnego doświetlenia. Pozwala na to brak skosów, które utrudniają aranżację wnętrza i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Dodatkowo, projekty domów z płaskim dachem pozwalają na jego przekształcenie w taras, ogród lub basen.

Projekty i budowa domów z płaskim dachem

budowa domów z płaskim dachem Domy z płaskim skosem łączą w sobie minimum środków wyrazu z maksymalną funkcjonalnością, które zachwycą nawet najbardziej wymagających. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług związanego z kompleksową budową domu z płaskim dachem. Projektujemy domy z płaskim dachem na terenie Warszawy.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.