Domy nowoczesne

Tradycyjne modele domów nie są rozwiązaniem, które pasuje do potrzeb i oczekiwań Państwa rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą domów nowoczesnych, które projektujemy i kompleksowo budujemy w Arkada Budownictwo. Zapewniamy nie tylko doskonałą funkcjonalność domów nowoczesnych, ale i ich zachwycający niekonwencjonalny wygląd.

budowa domu nowoczesnego Arkada Oszczędność w formie i detalu – to cechy rozpoznawalne projektowanych przez nas domów nowoczesnych. W trosce o zadowolenie inwestorów korzystających z naszych usług, projektujemy domy nowoczesne pełne inteligentnych i ciekawych pomysłów architektonicznych, które wyrażają dodatkowo troskę o środowisko w postaci energooszczędnych rozwiązań.

Projekty i budowa domów nowoczesnych

projekty domów nowoczesnych Arkada Nowoczesne domy jednorodzinne, projektowane i budowane pod klucz w Warszawie, są symbolem najnowszych trendów w architekturze. Gwarantujemy doskonały wygląd i najwyższą funkcjonalność domów nowoczesnych zarówno na małych, wąskich działkach jak i na otwartych przestrzeniach.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.