Pisma branżowe

Nasza firma współpracuje z renomowanymi pismami branżowymi, poświęconymi tematyce budowlanej.

Murator to najpopularniejszy w Polsce poradnik o tematyce budowlanej przeznaczony dla inwestorów indywidualnych. Od ponad 26 lat pomaga czytelnikom w budowie ładnych, trwałych i zdrowych domów jednorodzinnych. W każdym numerze zamieszczane są praktyczne porady i opisy wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem domu.

Głównymi działami tego miesięcznika są: „Niezbędnik inwestora”, „Rozmowy o budowaniu”, „Architektura i wnętrza”, „Budowa i remont”, „Instalacje i wyposażenie”, „Wokół domu”, „Prawo i finanse”, „Murator pomaga”. Na stronie internetowej Muratordom.pl znajdą Państwo Forum, które jest miejscem przygotowanym specjalnie dla Użytkowników portalu, służącym wymianie poglądów i opinii, prowadzeniu dyskusji oraz dzieleniu się doświadczeniem.

Miesięcznik Budujemy Dom istnieje od 1998 roku. Przeznaczony jest zarówno dla indywidualnych inwestorów, chcących samodzielnie decydować o sprawach technicznych i świadomie nadzorować wykonawców jak i dla firm budowlanych, małych, rzemieślniczych pracujących przy budowie i wykończeniu domów jednorodzinnych.

Portal BudujemyDom.pl skierowany jest do tych, dla których budowa i remont domu jednorodzinnego to nowe wyzwanie. Oprócz porad budowlanych znajdą tam Państwo szereg artykułów pogrupowanych w kategorie odpowiadające etapom budowy: fundamenty i piwnice, ściany, okna i drzwi, instalacje, ogrzewanie, woda itp.

Ładny Dom to poradnik budowlany ukazujący się co miesiąc od 1998 roku. Skierowany jest do osób planujących budowę domu lub remont mieszkania, pragnących stworzyć niepowtarzalny styl wnętrza i ogrodu. Ekspertami Ładnego Domu są przedstawiciele branży budowlanej, ale też czytelnicy, którzy chętnie dzielą się doświadczeniami budowlanymi.

Portal Gazeta.pl uruchomił serwis internetowy "Ładnego Domu", który ma za zadanie zacieśnić kontakty z czytelnikami, na pełniejsze korzystanie z ich doświadczeń i opinii, a  także ułatwić im samym korzystania z obszernego archiwum ”Ładnego Domu”. Za pośrednictwem serwisu łatwiej też będzie zaprezentować czytelnikom  zawartość bieżących numerów miesięcznika oraz informować o akcjach i konkursach.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.