Portale z projektami

Współpracujemy z jednym z największych sprzedawców gotowych projektów domów, zrzeszającym ponad 60 czołowych pracowni architektonicznych z całej Polski.

Firma DOBRY DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Od tego czasu zdołali zdobyć ugruntowaną pozycję rynkową jako solidny partner w szeroko pojętym zakresie usług związanych ze sprzedażą gotowych projektów domów.

W ich ofercie znajdą Państwo ok. 7 000 projektów domów: jednorodzinnych, wielorodzinnych, murowanych i drewnianych, altan ogrodowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych itd.

DOBRY DOM jest ogólnopolskim Wydawnictwem branżowym, jest wydawcą czterech pozycji o zasięgu krajowym DOBRY DOM Projekty Domów, DOBRY DOM Domy Drewniane, DOBRY DOM Wnętrze i Ogród, DOBRY DOM Technologie i Materiały.

Portal www.dobry-dom.pl zawiera szeroką ofertę projektów gotowych domów jednorodzinnych, letniskowych, pawilonów handlowo-usługowych, altan ogrodowych, budynków gospodarczych oraz garaży.

Projekty Domów wydawnictwa DOBRY DOM to katalog - półrocznik - najgrubszy liczył 600 stron i 769 projektów wraz płytą CD. W wiosennym wydaniu zgromadzono ponad 30 czołowych pracowni projektowych z całej Polski. Duży wybór projektów i ich zróżnicowanie z pewnością ułatwi wybór każdemu kto poszukuje wymarzonego projektu domu, garażu czy altany.

Ponadto w dziale ABC Budującego, każdy inwestor będzie mógł znaleźć wiele użytecznych wskazówek i informacji, których znajomość jest niezbędna do budowy domu. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży wydawniczej umożliwiło tej firmie zdobycie silnej i ugruntowanej pozycji jako solidny wydawca i partner na rynku prasowym, zarówno w branży budowlanej jak i wnętrzarskiej.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.