Firma budująca domy pod klucz

Wybór odpowiedniej firmy budującej domy pod klucz to niezwykle ważny etap w budowie własnego domu. To właśnie od niego będzie zależało w jakim domu będziemy mieszkać.

Arkada jako solidna i profesjonalna firma w Warszawie budująca domy i posiadająca wieloletnie doświadczenie w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych pod klucz w tradycyjnej technologii murowanej. Dzięki zaufaniu i pozytywnym rekomendacjom naszych Klientów nasza firma budowlana rozwija się, przez co budujemy coraz większą liczbę domów.

Firma Arkada oferuje dla Państwa:

  • modyfikację projektu typowego
  • adaptację projektu typowego
  • plan zagospodarowania działki
  • projekty indywidualne domów pod klucz
  • przeprojektowanie domów jednorodzinnych pod klucz do wersji energooszczędnej
Właściciel firmy budowlanej

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo domy gotowe pod klucz, domy dostępne w Programie Rodzina na swoim, domy wg projektów typowych, domy wg projektów indywidualnych. Budowa domów energooszczędnych, nisko energetycznych i pasywnych to nasza specjalność. Stosujemy nowoczesne rozwiązania w dziedzinach termoizolacji, instalacji, automatyki, produkcji i montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Budujemy domy jednorodzinne w Warszawie zarówno w stanie surowym, stanie developerskim jak i domy pod klucz z materiałów najwyższej jakości między innymi takich firm, jak: Porotherm, Ytong, Roben, Creaton, Rupp – Ceramika, Brass, Ruukki, Icopal , Lindab, Ceresit, Knauf, Termo Organika, Isover, Rockwool.

Profesjonalna firma budująca domy nowoczesne pod klucz buduje dla ludzi, dlatego satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza.

Kompetentni pracownicy naszej firmy doradzą Państwu w wyborze projektu typowego, materiałów, odpowiedniego rozwiązania instalacji, a także załatwią formalności związane z budową domu pod klucz. Pracownicy firmy Arkada to profesjonaliści, posiadający duże doświadczenie i współpracujący z nami od kilku lat, dzięki czemu budowa domu zrealizowana jest w ustalonym zakresie, terminie, a także za ustaloną cenę.

Budowa domów jednorodzinnych to nasza specjalność dlatego cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku, proponujemy nowoczesne rozwiązania.

Budujemy w Warszawie i okolicach, stopniowo rozszerzając swoją działalność na inne rejony.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.