Dom na miarę

Chcecie Państwo mieć dom ze snów? Zaprojektujcie go z nami!

Domy jednorodzinne według projektów indywidualnych to często domy z nowoczesną architekturą, nową technologią t.j. odwrócone dachy, dachy żwirowe, drewniane elewacje czy elewacje z kamienia naturalnego, posiadające nowoczesne systemy do zarządzania budynkiem.

To domy droższe, bardziej skomplikowane, wymagające większej wiedzy inżynierskiej, dlatego powinni wykonywać je ludzie posiadający duże doświadczenie w tej dziedzinie.

W naszej firmie dbamy o to by pracowali jedynie profesjonaliści, którzy dadzą Państwu pewność, że dom zostanie zbudowany zgodnie z obowiązującymi normami i najnowszymi technologiami.

Możemy zbudować taki dom zarówno w ogólnie przyjętych standardach energetycznych, jak również wykonać dom energooszczędny.

Wykonamy dla Państwa projekty indywidualne domów, które w pełni będą dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań. Współpracujemy z biurami projektowymi liczącymi się na polskim rynku.

Jedną z takich pracowni jest A-kwadrat - autorska pracownia projektowa zajmującą się kompleksowym projektowaniem budynków mieszkalnych, jak i wnętrz. W tym roku świętowała swoje pięciolecie istnienia. Przez ten okres zebrała duży bagaż doświadczeń, co pozwala im na kreowanie nietuzinkowych projektów domów i wnętrz. Projektowanie jest ich pasją, a każdy projekt jest nowym wyzwaniem. Biuro projektowe A–kwadrat wykonuje projekty indywidualne na najwyższym poziomie, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby, uwagi i wymagania.

Każdy projekt indywidualny składa się z:

  • Projektu architektoniczno – budowlanego w którego skład wchodzą: rzuty wszystkich kondygnacji, rzuty dachu, przekroje, elewacje, opis rozwiązań funkcjonalnych, technologicznych i materiałowych wraz z zestawieniem powierzchni.
  • Projektu konstrukcyjnego w którego skład wchodzą: rysunki konstrukcyjne (fundamenty, stropy, wieńce, dach), opis konstrukcji budynku.
  • Projektu instalacji wewnętrznych w którego skład wchodzą: schematy instalacji wodno – kanalizacyjnej i ciepłej wody, schematy instalacji gazowej, schematy instalacji elektrycznej + schemat rozdzielni, schematy instalacji CO, schemat wentylacji mechanicznej – jeśli taka w budynku występuje.
  • Zestawienia ważniejszych materiałów tzn.: stolarki okiennej i drzwiowej, drewna stali.

Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas domów.

Projekty zrealizowane przez pracownię A–kwadrat:

Dom jednorodzinny zaprojektowany dokładnie pod Państwa potrzeby, idealny, do którego nie trzeba się dopasować, nie trzeba godzić się na pewne, niby małe niedoskonałości, dopasowany szczegółowo pod Państwa wymagania. Taki właśnie może być dom jednorodzinny z projektu indywidualnego.

Przy współpracy z zaprzyjaźnionymi z naszą firmą znanymi i liczącymi się na rynku pracowniami architektonicznymi, udostępniamy Państwu właśnie taką możliwość. Każda budowa domu z projektu indywidualnego jest dla naszej firmy ciekawym wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy. Domy jednorodzinne zaprojektowane indywidualnie stają się dla klientów czymś wyjątkowym, spełnieniem marzeń, czymś na co mają wpływ od samego początku. Domy jednorodzinne, które klienci tworzą na własne potrzeby stają się bardziej osobiste.

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.