Nasze referencje i opinie

Słowa nie są wiele warte, jeśli nic za nimi nie stoi. Za nami stoją rzesze zadowolonych Klientów.

Poniżej przedstawiamy opinie i referencje Klientów, dla których mieliśmy przyjemność zbudować domy jednorodzinne.

Nic tak nie cieszy, jak szczęśliwy i zadowolony Klient.
Zobaczcie Państwo, co mówią nasi klienci:

Zaświadczam, że Firma Arkada zrealizowała pierwszy etap budowy mojego domu - od czerwca, w ciągu kilkunastu tygodni został zbudowany dom w stanie surowym zamkniętym z pokryciem dachowym, schodami zewnętrznymi i tarasem. Cały proces budowy przebiegał sprawnie, terminowo i bezproblemowo. Budowa nie wymagała w ogóle mojego osobistego zaangażowania, jakie jest nieuniknione w przypadku samodzielnego administrowania procesem budowy. Obserwowanie postępu prac było prawdziwą przyjemnością zwłaszcza, że plac budowy utrzymywany był w nienagannym porządku, pracownicy firmy Arkada dbali o prawidłowe zabezpieczanie materiałów budowlanych i wybudowanych elementów oraz o zachowanie w stanie nienaruszonym zieleni na terenie posesji - na czym szczególnie mi zależało. Na etapie negocjacji kontraktu właściciele Arkady dokonali analizy projektu, zaproponowali rozwiązania poprawiające jego funkcjonalność i dokonali rzetelnej wyceny kosztów budowy. Chcę podkreślić szczególną rolę właścicieli, ich doskonały kontakt z klientem, cierpliwość w czasie procesu negocjacji, stałą gotowość do poświęcania czasu i bezinteresownego udzielania fachowych porad - daleko wykraczających poza zakres kontraktu.

— KRZYSZTOF SOKOŁOWSKI

Po pierwszym spotkaniu z Właścicielami firmy - wiedzieliśmy, że Ci sympatyczni i profesjonalnie przygotowani ludzie zbudują nasz dom. Marketing bez zarzutu a przy tym rzeczowość i przejrzysty kosztorys budowy to atuty Arkady. Wszystkie szczegóły uzgodnione zostały już na etapie oferty. Wkład pracy w przygotowanie propozycji był zdecydowanie najwyższy ze wszystkich firm. z którymi rozmawialiśmy. Oferta Arkady była również najbardziej szczegółowa i naszym zdaniem nie zawierała pułapek, które mogły kryć mniej szczegółowo rozpisane oferty. Wielu znajomych słysząc, że budujemy dom wręcz ubolewało nad naszym ciężkim losem. Nasze opowieści o tym, że dom buduje się sam i nie mamy najmniejszych problemów (bo wszystko załatwia za nas Arkada) wzbudzały niedowierzanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Arkada. Uważamy, że Opatrzność czuwała nad nami w momencie wyboru firmy budowlanej. Zespół pracowników Arkady, z kierownikiem budowy panem Józefem Śliwowskim i majstrem panem Henrykiem utwierdza nas w tym przekonaniu ilekroć dokonujemy odbioru kolejnego etapu prac. Nasza opinia jest jednoznaczna. Szczególnie polecamy firmę Arkada ludziom, którzy tak jak my, budują na zalesionych działkach i chcą ocalić drzewostan.

— ALEKSANDER i MACIEJ FEDYNA

Od momentu pierwszego kontaktu współpraca z firmą Arkada Budownictwo układała się w pełni profesjonalnie i pozwalała mi uwolnić się od ciężaru spraw organizacyjnych związanych z budową. Firma Arkada Budownictwo zrealizowała kompleksowo budowę mojego domu poczynając od wykonania przyłączy mediów i fundamentów, a skończywszy na wykończeniu w standardzie developerskim. Przez cały okres budowy miałem stały i bezpośredni kontakt z kadrą zarządzającą, która prowadziła moją budowę "jak po sznurku". Pozwoliło mi to ograniczyć liczbę wizyt na budowie do niezbędnego minimum (1x / tydzień) i cieszyć się udanymi wakacjami. Nie bez znaczenia są też wszystkie cenne porady technologiczne i organizacyjne, których firma Arkada Budownictwo udzielała mi w trakcie budowy. Kiedy rozpoczynałem budowę, na wybór wykonawcy zdecydowałem się poprzez konkurs ofert i efekt „pierwszego wrażenia" przy pierwszym spotkaniu. Nie polegałem na żadnych rekomendacjach osób znajomych. Dzisiaj, kiedy budowa jest praktycznie zakończona, jestem przekonany, że mój wybór był słuszny. Będzie dla mnie wyróżnieniem jeśli mój dom znajdzie się na stronach firmy Arkada jako referencyjna realizacja. Tak trzymać Panowie.

— ARTUR SIDOR

Pierwszy bezpośredni kontakt z właścicielami firmy Arkada, okazał się pasjonującym kilkugodzinnym dialogiem inwestora i wykonawcy o budowie przyszłego domu. Nasze wyobrażenia o wymarzonym domu starły się z możliwościami ich realizacji pod względem technicznym i finansowym. Taktowność, duża kultura osobista i fachowość w uzgodnieniu kosztorysu i szczegółów umowy zadecydowały ostatecznie o naszym wyborze Arkady, jako wykonawcy domu. Dziś, gdy w naszym domu uwijają się kolejne ekipy wykonawców, sprawnie organizowane i sumiennie wykonujące swoje prace, nasza rola ogranicza się praktycznie do wyboru materiałów i czasami rozwiązań technicznych, których mnogość na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Z dumą prezentujemy postęp robót naszej rodzinie i przyjaciołom. Mamy uzasadnioną nadzieję wkrótce w nim zamieszkać i głęboko wierzymy, że dom przy ulicy Wikingów 15 na warszawskiej Białołęce będzie kolejną wizytówką możliwości realizacyjnych Firmy Arkada, na której prośbę, z prawdziwą przyjemnością, udzielamy niniejszym naszej rekomendacji.

— EWA i MICHAŁ RELEWICZOWIE

Marzeniem moim i mojej rodziny był własny dom. Zbudowany bez stresów, walki z kolejnymi ekipami budowlanymi, bez poprawek przez kolejne lata. Dlatego nasz dom "pod klucz" wybudowała firma Arkada. Pomagali nam już na etapie projektu. Dzięki zaufaniu firmie Arkada zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy, kiedy konsultując się z konstruktorem budynku, właściciele Arkady wprowadzali ulepszenia do projektu. To oni podsuwali nam różne rozwiązania techniczne, i oferty, z których wybieraliśmy to, co nam odpowiadało najbardziej. Jeździłam na budowę tylko po to, by patrzeć jak rośnie mój dom. Prace wykonywane były terminowo, rzetelnie i fachowo, co potwierdziła wizyta na budowie inspektora nadzoru budowlanego, którego poprosiliśmy o ocenę prac. Nie mieliśmy problemów z kradzieżami, pijanymi robotnikami, opóźnieniami innymi, jak tylko te spowodowane pogodą, porządkiem na placu budowy. Dla mnie, jako przyszłego mieszkańca tego domu, znaczenie miało wykończenie go. Tutaj najlepiej można zobaczyć, z jaką precyzją i dbałością o szczegóły pracownicy Arkady wykańczali nasz dom. Po dwóch latach współpracy mogę polecić inwestorom, by realizację marzeń o własnym domu oddać w ręce firmy Arkada.

— IZABELA BUDZYŃSKA

Planując budowę własnego domu wiedziałem, że będzie to dom energooszczędny. Przeszukując internet znalazłem firmę Arkada Budownictwo, która specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że nasza budowa będzie w dobrych rękach: kompetencje, ekspercka wiedza i indywidualne zaangażowanie właścicieli firmy wzbudzały zaufanie. Już na etapie planowania inwestycji mogłem przedyskutować wiele rozwiązań technicznych i skorzystać z wiedzy i doświadczenia firmy. Proces budowy potwierdził rzetelność i zaangażowanie Arkady. Doświadczenie, zdyscyplinowanie i solidność pracowników oraz wysokie kompetencje i dyspozycyjność kierownictwa budowy zapewniły mi pełną kontrolę i nadzór. Odbiory prac następowały w ustalonych terminach. Wbrew obiegowym opiniom proces budowy domu nie był dla nas, jako inwestorów, męczący ani absorbujący – przyjeżdżaliśmy na budowę, by patrzeć jak rośnie nasz dom. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić firmę Arkada Budownictwo, jako solidnego i godnego zaufania wykonawcę.

— PIOTR ŚWIECKI

dom modelowy
 

662 073 279
662 211 750

Nasz konsultant czeka na Państwa telefon!

Oferta specjalna »

Zobacz nasza ofertę specjalną.
Aż 20 domów gotowych pod klucz do wyboru!

Poradnik budowlany »

Nasz wideo poradnik to encyklopedia wiedzy o tym, jak dobrze budować.